Aktuality SK

Aktuality

Aktuality sú platné pre všetky naše weby. Jednotlivé produkty môžete nakúpiť ľubovoľne na každom webe viď. zoznam nižšie:
www.kyoprint.sk     |     www.luxusneoznamenia.sk    |     www.pixadoart.skSpustenie nového webu KyoPrint.sk
20. októbra 2021

Spúšťame náš nový web www.kyoprint.sk. Do produktového portfólia novo zaraďujeme produkty ako sú 3D obrazy, Domové čísla, Fotokalendáre, Portréty maznáčikov a Firemné tlačoviny. Samozrejmosťou je on-line aplikácie na konfiguráciu potlače. Ďalšie jazyková mutácia bude spustená v najbližších dňoch

Pridané samolepky na stenu s detskou tematikou
11. augusta 2021

Pre našich najmenších členov rodiny máme teraz v ponuke samolepky s krásnymi detskými motívmi zvieratiek na vylepenie do ich izbičiek. Vyberajte z rôznych motívov, tvarov a rozmerov. Samolepky sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý sa netrhá.

Novej grafiky produktov Portréty maznáčikov
14. júna 2021

Do ponuky pridávame nové grafiky Portrétov maznáčikov. Maznáčiky si môžete teraz štylizovať do historických kostýmov ako je Admirál, Kráľ, Baron, Pirát, Generál, Kapitán, Poľný maršal a ďalšie.

Nové kategórie produktov PixadoArt
3. júna 2021

Do ponuky značky PixadoArt zaraďujeme ďalšie nové produkty. Ponuka teraz obsahuje 3D metalické obrazy, 3D obrazy z akrylu, 3D obrazy z papiera, Portréty maznáčikov, Dekorácie na stenu, Samolepky a Domové čísla.
Ponuku máme v pláne postupne rozširovať a naďalej vytvárať nové smery.Spustenie nového webu a prvých produktov
15. marca 2021

Spustený nový web www.pixadoart.sk s prvými kategóriami nových produktov. V ponuke sú unikátne 3D obrazy, ktoré sú obohatené 3D lakom a 3D metalickou fóliou.
Pokračujeme vo výrobe nových grafík a zároveň plánujeme ďalšie jazykové mutácie pre tento nový web.
Nová značka produktov PixadoArt
5. januára 2021

Zakladáme novú značku produktov ktoré budeme ponúkať pod značkou Pixadoart. Produktové portfólio sa zameriava na interiérový dizajn a nástenné dekorácie. Súbežne začínajú práce na novom webe www.pixadoart.sk a na tvorbe nových grafik produktov.
Ponuka bude tvorená z nástenného umenia vyrábaného rôznymi tlačovými postupmi.Vloženie novej kolekcie Deluxe Collection
5. novembra 2020

Na web vkladáme úplne novú kolekciu svadobných oznámení Deluxe Collection, ktorá sa vyznačuje moderným vzhľadom, ktorý je obohatený o nové 3D metalické efekty. Kolekcia obsahuje aj celé portfólio svadobných doplnkov ako sú svadobné menu, svadobné knihy, svadobné menovky, etikety na víno, škatuľky na výslužky a iné doplnky v rovnakom grafickom prevedení.
Spustenie webu Luxusneoznamenia.sk
30. októbra 2020

Spustený nový web www.luxusneoznamenia.sk. Web dostal úplne nový ľúbivý grafický dizajn a implementovaný on-line designer pre možnosť vlastného nastavenia potlače zákazníkom. Táto aplikácia by mala v bodoucnu razantne urýchliť výrobu a celý proces vybavenia objednávky.


Začíname s novým webom Luxusneoznamenia.sk
20. mája 2020

Začali programátorské práce na úplne novom webe www.luxusneoznamenia.sk, ktorý bude obsahovať kompletný svadobný sortiment vrátane svadobných doplnkov.